SWED-EX

Výhradní dovozce švédských dřevěných podlah, velkoobchod a maloobchod bytových podlah.

 

podlahy > dřevěné vícevrstvé podlahy

náš poctivý český Magnum
 

kvalitní česká podlaha Magnum

poctivá česká podlahaMagnum Parket, a.s. je největší český výrobce dřevěných podlah s tradicí výroby třívrstvých parket od roku 1998. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba dřevěných třívrstvých parket - plovoucích podlah. V nabídce MAGNUM Parket najdete parkety vyrobené z mnoha dřevin, v různých barevných a povrchových úpravách. Pokud preferujete české výrobky, tak dřevěnou podlahou Magnum rozhodně neprohloupíte. Dnes jsou podlahy Magnum známé daleko za hranicemi naší země. Pro svoji kvalitu, poctivost, pružnost a zodpovědnost výrobce se vyváží i do těch nejdražších destinací naší planety. Vybírejte zde, neprohloupíte.

 

jedinečná prkna Rappgo
 

 

vícevrstvá prkna Rappgo

vícevrstvá prkna Rappgo Vícevrstvá široká prkna opatřená V dřážkou vyráběná rodinnou firmou ve Švédsku jsou známá svojí jedinečností po celém světě. Konstrukce této podlahy je zpracována pro maximální stabilitu po desetiletí. Třívrstvou konstrukci založenou na jedlové překližce vhodně doplňuje zámek Raploc pro maximální dlouhodobou funkčnost těsného spoje. Výrobce používá přírodní oleje a laky na vodní bázi vypalované UV zářením. Zvláštností je možnost vkládání dekoračních proužků mezi jednotlivé lamely z pryže či dřeva a také výroba vícevrstvých podlah v tloušťce 23 mm a šířkou až 300 mm. Samozřejmostí, jakou můžeme čekat od švédského výrobce je výrobní proces zaměřený na plně ekologický výrobek.

 

precizní Steirer parkett
 

 

vícevrstvá podlaha Steirer parkett

rakouská preciznost na podlaze Steirer Parkett Vám nabízí tvůrčí možnosti ztvárnit Váš domov přesně tak, jak si sami přejete. Vyberte si z jedinečné pestrosti druhů, barev a typů dřeva, které se ve Vašem obydlí stanou obrazem Vašich individuálních představ a které se harmonicky zapojí do Vašeho domova. Dokonalá přesnost výroby zaručuje jedinečnou kvalitu každé jednotlivé dřevěné podlahy Steirer Parkett. Jak optimální využití zdrojů, tak i výlučné používání absolutně ekologických postupů v každém kroku výrobního procesu patří k základním principům společnosti Schaucher Holzindustrie GmbH. Díky tomu dokáže tato tradiční rodinná firma učinit z každé podlahy Steirer Parkett výrobek vynikající kvality.

 

> Rychlý dotaz